Факультативи

Факультативні заняття

Шахи ( з 8 років)

Граючи в шахи, діти можуть навчитися:

 • По-перше, вмінню передбачувати наперед свої дії та зважувати наслідки;
 • По-друге, вивчаючи шахову дошку, дитина вчиться обачності. Продумуючи той чи інший хід, учень намагається прорахувати свої можливості та можливості противника, щоб уникнути непередбачуваного удару.
 • По-третє, ця гра виховує у дітей обережність та вміння продумувати гру неспішно і обдумано.

Місце проведення: філія Нивки (м. Київ, ст м. Нивки, вул Кирпоноса, 6)

Запис та додаткова інформація за тел: 066 728 23 35

[/cm

Анімація та графіка ( з 8 років)

Школа пропонує дітям та підліткам пройти комплексне навчання з курсу комп’ютерної графіки, яка включає в себе набір програм: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe After Effect, Adobe Photoshop Lightroom. Це практичні заняття з векторної та растрової графіки та анімації. Діти без труднощів навчаться верстати буклети, флаєра та іншу поліграфічну продукцію, створювати анімаційні ролики, оформляти презентацію, рекламний блок, це все сприятиме розкриттю креативного потенціалу та багатогранного таланту.

Місце проведення: Ірпінська філія (м. Ірпінь, вул. Мечнікова, 108 А).

Графік занять: 2 рази на тиждень.

Вартість занять: 1000 грн на місяць. Вартість пробного заняття: 100 грн.

Запуск факультативу відбудеться після набору групи.

Запис та додаткова інформація: 097 304 21 06.

Запис на інші філії у Києві за тел 050 566 38 62 (viber)

Фотографія (з 8 років)

Курс фотографії розкриє творчий потенціал дитини і затвердить його художній погляд. Ваша дитина отримає великий спектр знань необхідних для самовираження своїх почуттів і емоцій за допомогою фотографії. Фототехніка, експозиція, композиція, побудова кадру, робота з моделлю, комерційна фотографія і фотостоки, додрукарська обробка фотознімків і ретуш . Ці та багато інших тем ми викладемо Вашим вундеркіндерам на курсі фотографії.

Місце проведення: Ірпінська філія (м. Ірпінь, вул. Мечнікова, 108 А).

Графік занять: 2 рази на тиждень.

Вартість занять: 1000 грн на місяць. Вартість пробного заняття: 100 грн.

Запуск факультативу відбудеться після набору групи. Запис: 097 304 21 06.

Запис на інші філії у Києві за тел 050 566 38 62 (viber)

Клуб казкової творчості (з 5-6 років)

Це атмосфера, в якій кожен міг би вільно творити і безпечно самовиражатися. У казковому середовищі діти вчаться взаємодіяти один з одним і з повагою ставитися до творчості кожного учасника. У нашому Казковому клубі ми слухаємо авторські казки, малюємо під музику, розбираємо сюжети і творимо незвичайних героїв казок. Через знайомство з алгоритмом казок фантазуємо всі разом і складаємо індивідуальні історії.

Діти вчаться ставити мету і маленькими кроками йти до них, кожен до своєї, в своєму темпі і зі своєю швидкістю. Розвиваючи моторику  досліджуємо свої художні смаки і бажання. Ми малюємо, ліпимо, коллажуємо, щоб проілюструвати свої сюжети. Результат завжди несподіваний і очікуваний одночасно — це перша в житті книжка з власної казкою і ілюстраціями до неї. 🙂

Перед святами  проводимо тематичні творчі заняття. Це розпис пряничка, малюнки на каменях, створення новорічних іграшок і т.д.

Місце проведення: Нивки, Печерськ, Лівобережна.

Графік занять: 1 раз на тиждень

Вартість: 150 грн за заняття

Запис за телефоном: 050 470 91 14

Вчись мислити сміливо (з 13 років)

Курс ВМЗ — це отримання знань через рішення творчих завдань. Навчальний курс інтегрує знання з різних предметних сфер: мистецтво і культура, техніка і фізика, геологія і космос, психологія та бізнес.

Курс складається з окремих блоків-модулів. Більшість модулів розраховані на отримання учнем власного творчого результату.

Результат:

 • Дитина  не буде быльше задавати питання  «а навіщо ця фізика?»;
 • Дитина буде однаково шанобливо ставитися до гуманітарної та технічної творчості;
 •  Дитина буде самостійно налаштована на творче життя;
 • І ще багато багато іншого…

Заняття веде Олена Волкова, керівник Центру альтернативного навчання Free School, яка пройшла курс з ТРВЗ-педагогіки та прийняла участь в апробації курсу ВМС.

Маркетинг для підлітків (з 13 років)

Практична реалізація маркетингової стратегії в малому бізнесі (школярам 12-16 років)

Одним із сучасних трендів є заробляння грошей на власному бізнесі. Сьогоднішні старшокласники вже в школі замислюються про реалізацію власних бізнес-проектів: креативне рекламне агентство, популярний youtube-канал, шкільна новинна платформа, — це вже реалізовані ідеї школярів 10-15 років!

А маркетинг поряд з інноваціями — це те, чого в першу чергу приділяє увагу підприємець, який бажає домогтися успіху в бізнесі. А як інакше? Адже саме в сферу маркетингу входить визначення цільової аудиторії, споживача, для якого створюється товар або послуга, набір цінностей, за які потенційний покупець заплатить ту чи іншу ціну, канали продажів, інструменти просування.

З метою ознайомити старшокласників з сучасними бізнес-інструментами, а також відпрацювати їх на практиці, створений Курс практичного маркетингу!

Що отримають учасники при проходженні Курсу:

 1. Опанують практичними інструментами Маркетингового Комплексу.
 2. Навчаться розробляти Стратегію для малого бізнесу.
 3. Отримають навички в аналітичній частині маркетингу: проводити дослідження, аналізувати ринок, конкурентне середовище, визначати сильні і слабкі сторони підприємства, сегментувати споживачів, визначати цільову аудиторію.
 4. Навчаться комунікувати один з одним (імітація реальної ситуації на роботі, в офісі, в команді стартапу)
 5. Придбають навички планування, тайм-менеджменту.
 6. Розширять горизонти.
 7. Переопилятся індивідуальним досвідом і знаннями.
 8. Отримають нових активних, ініціативних і позитивних друзів.
 9. Отримають необхідні знання для реалізації власних бізнес проектів.

Курс розрахований на 10-12 занять протягом 1,5 місяців.

Заняття веде Степанова Тетяна, керівник департаменту маркетингу мережі ресторанів. Більше 12 років в маркетингу, має великий досвід у створенні та реалізації маркетингових програм для різних напрямків бізнесу, а також в навчанні персоналу в напрямку маркетингу.

Математичні обрії (з 10 років)

Найпрекрасніше відчуття — це відчуття таємниці. Математика одна із загадкових наук яку неможливо пізнати до кінця. Пізнавальний інтерес є одним з інструментів що спонукає дітей до пізнання предмета розвиває їхні здібності. Факультативний курс «Математичні обрії» дає можливість у доступній формі зрозуміти практичну роль математики у повсякденному житті.

Мета курсу:

Формування у дітей уявлень про математику як форму опису та метод пізнання дійсності,розуміння ролі природничих наук в сучасному житті;

Озброєння дітей певним обсягом геометричних знань і вмінь,необхідних для сприйняття та усвідомлення навколишньої діяльності;

Використання системи методів, яка спрямована не на виклад викладачем готових знань, а на самостійне оволодіння дитиною знаннями і вміннями у процесі активної розумової і практичної діяльності.

Завдання курсу:

Прищеплювати дітям інтерес до математично – природничих наук;

Розвивати математичний кругозір,логічне й абстрактне мислення;

Сприяти інтелектуально-практичній, дослідницькій діяльності.

Місце проведення: Ірпінська філія (м. Ірпінь, вул. Мечнікова, 108 А).

Графік занять: 2 рази на тиждень.

Вартість занять: 1000 грн на місяць. Вартість пробного заняття: 100 грн.

Запуск факультативу відбудеться після набору групи.

Запис та додаткова інформація: 097 304 21 06.

Запис на інші філії у Києві за тел 050 566 38 62 (viber)