Політика конфіденційності

Центр альтернативного навчання FREE SCHOOL прагне дотримуватися конфіденційності і недоторканності персональних даних, які ми отримуємо від наших користувачів.

1.1.  Політика конфіденційності ознайомлює Вас про те, як ми отримуємо, зберігаємо, обробляємо, використовуємо і захищаємо персональні дані, і іншу інформацію, що отримується від користувачів FREE SCHOOL.

1.2. Реєструючись, Ви погоджуєтесь з умовами даної Політики і надаєте право FREE SCHOOL  отримувати, зберігати, обробляти і використовувати Персональні дані і іншу інформацію, яку FREE SCHOOL отримує від Вас відповідно до цієї Політики конфіденційності.

1.3. При реєстрації Ми просимо Вас заповнити реєстраційну форму та вказати в ній деякі Ваші Персональні дані. Ми використовуємо цю інформацію для подальшого зв’язку з Вами.

1.4. Метою збору Персональних і Інформаційних даних є надання Вам послуг, які Ви запросили. Ми не будемо використовувати Персональні та Інформаційні дані в цілях, які не пов’язані з нашими видами діяльності.

1.5. Ми будемо направляти Вам інформацію про заходи, анонси, послуги, спеціальні пропозиції та акції, що надаються Нами, а також добірку статей і відеоматеріалів для навчання і виховання дітей та підлітків. Якщо Ви не хочете отримувати від нас таку інформацію, будь ласка, повідомте нас про це використовуючи функцію «відписатися» або зв’язавшись з нами по електронній пошті.