Дистанційна освіта

Home / Дистанційна освіта

https://essayhelp-now.com/correct my paperwrite my essays online

Дистанційна шкільна освіта в Україні

  • Центр альтернативного навчання Free-shcool проводить щорічний набір у відділення дистанційної шкільної освіти. Навчання з 1 по 11 клас. Наш варіант вам ідеально підійде, якщо ви віддаєте перевагу навчати свою дитину вдома. Ми приймаємо дітей з усієї України, в тому числі з непідконтрольних територій. Ви можете подавати заяву протягом всього року, причому ваша особиста присутність необов’язкова. Наш Центр пропонує якісне навчання з тьюторським супроводом за програмою «Сімейний тьюторинг». Ми не залишаємо дитину наодинці з навчальними матеріалами, але навчаємо її, як у звичайній школі. Навчання проходить в вебінарних кабінетах. Під час уроку учні можуть спілкуватися з викладачем. Всі уроки записуються і надаються для подальшого перегляду.
  • Для нас важлива соціалізація, тому ми організовуємо щомісячні зустрічі дітей. Разом з дітьми ви зможете приїжджати в одну з наших філій, щоб ближче познайомитися з викладачами, розібрати складні завдання і отримати нові навички, просто пограти і поспілкуватися.
  • Програма Центру Free-school є власною розробкою і пройшла перевірку часом. Наш метод оцінки зростання і успіхів допоможе вам по-новому побачити вашу дитину.
  • Ми також користуємося сучасними інструментами дистанційного шкільного навчання. Мова про авторські цифрові інструменти, які ми ретельно розробляли і тестували. Цифровий шкільний щоденник Smart-school — одна з наших переваг. Ви та ваша дитина отримаєте доступ до нашого цифровому онлайн-щоденнику 24/7 в тиждень. У вас будуть персональні кабінети: окремо для батьків, окремо для дитини. У кабінеті вам будуть надані різні послуги і можливості, такі як тижневик, журнал успішності, оцінка зростання, навчальні матеріали, розклад, оповіщення.
  • Важливий пункт — атестація учня після закінчення дистанційного шкільного навчання. На ваш вибір дитина може проходити атестацію очно або заочно, відправивши результати тестів поштою. Це може відбуватися 1-2 рази на рік, в залежності від обраного методу. Після закінчення навчання учень отримає атестат державного зразка

Контакти:

  • +38 098 420 44 45
  • +38 044 332 86 12
  • +38 050 566 38 62
  • +38 097 765 83 22

essay writing serviceessay writing service https://top-credit.com.ua/kredit-s-plokhoy-kreditnoy-istoriyey/